Iran Dates - خریدار انواع خرما

خریدار انواع خرما خرید خرما فله خرید خرما در تناژ بالا خرید خرما صادراتی خرید خرما به صورت نقدی شرکت بازرگانی آریو  یکی از خریداران اصلی انواع خرما ایرانی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به شکل عمده هست. این شرکت انواع خرمای مضافتی، خرمای پیارم، خرمای خارک برحی، خرمای ربی،خرمای مجول، خرمای شاهانی، خرمای استعمران ، خرمای خاصویی، خرمای کلوته (کلیته)، خرمای کبکاب، خرمای رطب کبکاب،خرمای زاهدی، خرمای شهابی، خرما آلویی، خرما گنتار، خرما دشستانی، خرما هلیله و چیپس خرما در تناژ بالا و قیمت مناسب خریداری می کند. شما عزیزان می توانید برای همکاری با این مجموعه با شماره های زیر ارتباط برقرار کنید:

09211984951

021-28424147

 

مهم‌ ترین گونه‌های خرمای ایران

مهم‌ترین و فراوان‌ترین گونه های خرما در جنوب ایران عبارتند از: 

 • خرمای مضافتی:  بم و جیرفت در استان کرمان و سراوان و ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان
 • خرمای پیارم : حاجی آباد استان هرمزگان
 • خرمای هلیله :  استان سیستان و بلوچستان و استان کرمان
 • خرمای خارک برحی: استان خوزستان
 • خرمای ربی: استان سیستان و بلوچستان
 • خرمای مجول: استان بوشهر
 • خرمای سایر یا استعمران: استان خوزستان
 • خرما شاهانی:  استان فارس
 • خرمای زاهدی: استان خوزستان، استان فارس و استان بوشهر
 • خرما دشستانی یا کبکاب و رطب کبکاب :استان بوشهر
 • خرمای کلوته (کلیته): جیرفت در استان کرمان
 • خرما خاصویی: استان بوشهر
 • خرما آلویی: استان خوزستان

 

خرید خرمای مضافتی

رطب مضافتی یا خرما مضافتی یکی از خشمزه ترین و محبوبترین انواع خرماهای تازه در ایران و سرتاسر جهان هست. هرگز حس ناخوشایندی از خوردن خرما مضافتی در شما ایجاد نمی شود بلکه تمایل دارید دوباره آن را همراه با چای یا شیر مصرف کنید.  طعم عالی، گوشت نرم و  مطلوب، رنگ مشکی جذاب سبب افزایش مصرف کنندگان این خرمای خوشمزه شده است. خرمای مضافتی در شهرهای استان کرمان و سیستان و بلوچستان کشت و برداشت می شود. این شرکت اهتمام فراوانی بر خرید انواع خرما مضافتی به صورت فله و سپس فراوری، درجه بندی و بسته بندی مناسب این خرما دارد و بعنوان یکی از محصولات اصلی خود به آن می نگرد.ما خریدار انواع خرما مضافتی به صورت عمده از شهرستان های بم، جیرفت، سراوان و ایرانشهر هستیم.

خرید خرما پیارم

خرمای پیارم یکی از مرغوبترین و خوشمزه ترین خرماهای نیمه خشک در سرتاسر جهان هست. این خرما بواسطه داشتن طعم بسیار خوب، ظاهری زیبا ، کیفیت مطلوب، پوست نازک ، رنگ قهوه‌ای تیره و رطوبت پایین از نظر صادرات بسیار بازارپسند هست. خرمای پیارم، محصول نخلستان های شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان، دومین استان خرماخیز ایران است. خرمای پیارم سرشار از ارزش غذایی بالا، فروکتوز، پروتیین و سایر مواد معدنی هست  و به دلیل تحمل زیاد نخل خرما پیارم در برابر شوری، در سطح وسیعی از باغات حاجی آباد کشت شده‌است.

خرید خرما ربی

 خرمای ربی یکی معروف ترین خرماهای استان سیستان و بلوچستان هست که در اکثر شهرستان های این استان بویژه سراوان و ایرانشهر کشت و برداشت می شود. خرمای ربی به دلیل اینکه  گوشت و پوست آن کاملاً به یکدیگر چسبیده‌اند قابلیت شستشو قبل از فرآوری و بسته بندی دارد. این خرمای نیمه خشک، ظاهری کشیده و بلند دارد و از شرایط نگهداری آسانی برخوردار هست لذا از ارقام بسیار پر طرفدار است و به خوبی توانسته  است توجه بازارهای جهانی را به خود جلب نماید.کسانی که یک بار خرما ربی را مصرف کرده‌اند به خاطر طعم بسیار خوب و ظاهر مطلوب و سایر خواص غذایی آن معمولاً مصرف‌کننده دائمی این خرما می‌شوند.

خرید خرما کلوته

خرمای کلوته جز خرماهای نیمه مرطوب ایران محسوب میشود که در شهرستان های استان کرمان بویژه جیرفت کشت می شود. هر ساله تقاضا برای خرید و فروش خرما کلوته رو به افزایش باشد شاید ما بتوانیم این افزایش تقاضا را در این دلایل جستجو کنیم که عبارتند از شباهت ظاهری با خرمای مضافتی، بافت نرم، کیفیت بالا،  قیمت مناسب، ماندگاری بالا . خرمای کلوته جیرفت به صورت عمده و در تناژ مورد نیاز، سورت شده و در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و دست چین شده بسته بندی می شود. نحوه نگهداری و بسته بندی این خرمای نیمه مرطوب از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و بهترین شرایط برای نگهداری خرمای کلوته دمایی زیر 5 درجه سانتی گراد است.

خرید خرمای استعمران

خرمای استعمران (خرما سایر) محبوبترین و و در عین حال پر فروش ترین نوع  خرما در استان خوزستان هست. قریب به ۷۰ درصد نخل های استان خوزستان تولید کننده این خرماست. ماندگاری بالا، نیمه خشک بودن، رطوبت پایین، خوشمزه بودن، قند بالا (بالای ۷۵% )همگی باعث شده که این خرما ، خریداران اصلی از کشورهای مختلف اروپایی، آمریکای شمالی و بخصوص روسیه داشته باشد. خرمای استعمران (با هسته و بدون هسته) براساس سایز به 3 دسته رایج  سوپر سلکت، GAQ ،  FAQ و درکارتن های۵ و۱۰کیلوگرم صادر شود.

خرید خرمای شاهانی

خرما شاهانی جهرم نرم، نیمه خشک، شیرین و خوش رنگ هست . شاوانی، شونی و خورک، از دیگر نام های محلی این نوع خرماست. بیشترین مشتریان خرمای سایر جهت صادرات کشورمان هندوستان، پاکستان، افغانستان، سومالی و مالزی میباشند. برداشت خرمای شاهانی از فصل پاییز شروع می شود و عمدتا در استان فارس و شهر جهرم با بسته بندی معمول خرما یعنی در کارتن های ۲ تا ۱۰ کیلویی بسته بندی و نهایتا به بازار عرضه می کنند.

خرید خرمای زاهدی 

خرما زاهدی ( خرما قصب) پرفروش ترین خرمای خشک در بازار ایران و جهان هست این خرما به دلیل قند مناسب ، قیمت پایین، ماندگاری بالا و رطوبت پایین خریداران زیادی در میان مردم بویژه بیماران مبتلا به دیابت دارد. خرما زاهدی را اغلب در اواخر شهریور برداشت می کنند که تا اوایل پاییز هم گاها ادامه دارد. خرمای زاهدی جز خرماهای دیر رس محسوب می شود که در اواخر شهریور ماه برداشت و به صورت عمده و در تناژ مورد نیاز، سورت شده و در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و دست چین شده بسته بندی می شود.

خرید خرمای کبکاب

خرما کبکاب ( خرما دشستان) شیرین، خوشمزه، دلچسب و پر شیره است. این خرما یکی از اقتصادی ترین خرماهای کشور به شمار می رود که در استان بوشهر کشت می شود و رنگ قهوه ای تیره دارد. هسته بیضی شکل و کشیده آن در کنار میزان چسبندگی زیاد هسته به میوه، از قابلیت های این خرما به شمار می رود.